.

.

BBZUI Мини Магија Расте на Дрво,ноќта на Вештерките Играчка Хартија Дрво за Момчиња и Девојки Божиќ Цвет Подарок Смешно Садење Дрво 10ml/20ml/40ml (црвено-40ml, 1 сет)

BBZUI Мини Магија Расте на Дрво,ноќта на Вештерките Играчка Хартија Дрво за Момчиња и Девојки Божиќ Цвет Подарок

DEN 203.52

Износ
Во продавницата.

Нова новина Божиќ линија која апелира до сите возрасти.Употреба Дозирање : на послужавник може да се полнат со вода, обично со 15 ML на топла вода, не користете ладна вода, кристално не сакаат течност може да биде целосно растворени.Вие & деца, едноставно не веруваат твоите очи, кога тие ќе се разбудат наутро на Божиќ!Дозволете им да ги красат дрвото со блеска по 15-20 часа, кога дрвото е целосно растат.Сите пакети се постапува од страна на персонал, со ефикасна опрема, ве молиме да бидат сигурни да се купат.Дрвото зеле зелени лисја на неговите гранки.Добредојдовте да кликнете на "BBZUI", веднаш до насловот.Ви благодариме.Обичните : 7-35d.Магија Расте На Дрво!!!Топло Совети : ве Молиме имајте во предвид дека бојата може да биде малку различни, поради ефектот на светлината.❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Посебни околности, ве молиме да се разбере.Во собата на бадник или Hallow ева со деца.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите