.

.

Zamihalaa 100pcs/многу Pheasant Пердуви за Занаети 10-15 см DIY Пилешко Пердуви за Изработка на Накит Додатоци Свадба Декорација Материјал - Природна Боја - 50pcs

Zamihalaa 100pcs/многу Pheasant Пердуви за Занаети 10-15 см DIY Пилешко Пердуви за Изработка на Накит Додатоци

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Производи со quintessential пердув дизајн, може да се користи за пердув накит, пердув украси и пердув изработката.кликнете на КУПИ СЕГА и ти треба никаква поддршка, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време. (Кога ќе се мерење, ве молиме исправете мерење)Овие се нормални услови, се надевам да се разбере!Производот барања се екстремно високи, секој се стреми совршенство и не може да прифати боја разлика на сите, ве молиме да не го стави на ред! ! !Ви благодариме на соработката!Се разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да ги контролира овие ситуации!Ви благодариме за разбирањето! ! !Шопинг Notes We ветување дека фотографиите се направени во вид, иста како на производи кои се испраќаат.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Производите имаат quintessential пердув дизајн, кој може да се користи за пердув накит, пердув украси и пердув изработката.Ние нудиме на клиентите спектар на бои и количини за да изберете од.На stf и флексибилни пердуви се популарни за шапка декорирање и DIY клип Додатоци!.Сите наши пердуви се природни.Можете да ги користите beautul пердув да се направи на различни ofhandicrafts.Производи со големи боја композитни имаат малку поголем боја разлика.Ние продаваме сите бои одделно. 100pcs/многу pheasant пердуви за занаети 10-15 см DIY пилешко пердуви за изработка на накит додатоци свадба декорација материјал Големина : 4-6" / 10-15cm име на Производот; црвено совет пилешко feather The цена одговара на големината; 10-15 cm Spot боја; природна боја, црна, црвена, жолта, црвена роза, розово, сино езеро, кралско сино, зелено овошје, трева зелена, виолетова, итн.Употреба : DIY пилешко пердув накит додатоци производство на прибор за облека Посебни statement All на пердуви кои се продаваат во оваа продавница се природни пердуви, сите рачно изработени и рачно одбраната, па неизбежно е дека ќе има некои пропусти, мало боја бледнее и повремени мали димензии грешки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите