.

.

Zamihalla Природни Pheasant Пердуви за Занаети Паун Пердуви Занает Пердув Оркестарот Свадба Додатоци Plume Plumas Декорација на Големината на 4-10CM - 500 Парче

Zamihalla Природни Pheasant Пердуви за Занаети Паун Пердуви Занает Пердув Оркестарот Свадба Додатоци Plume

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Производите имаат quintessential пердув дизајн, кој може да се користи за пердув накит, пердув украси и изработката на пердуви.Следните Пердуви за продажба се одлични за сите видови на занаети.Беспомошна и флексибилни пердуви се популарни за шапка декорирање и DIY клип Додатоци!.Пердувите може да биде завиткан како лента со уникатен, spikey barb за нив.На Пердуви се кадифена и мазна.Сите наши пердуви се природни.Можете да ги користите убава пердув да се направи на различни ofhandicrafts.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.кликнете на КУПИ СЕГА и ако ви треба никаква поддршка, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Материјал : Природни Pheasant Feathers Length : Види picture Quantity : 20 Парче / 50 Парче / 100 Парче / 200 Парче / 500 Парче Боја : Natural Usage : DIY Занаети Accessories Application : Можете да ја користите вашата имагинација да се користи за венчаница/Здолниште/Накит Додатоци/DIY Занаети/Модна ревија/Чевли.итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите