.

.

STHBESTI Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран Чипка Затворање Фронтален Перика Пред Извлечен Со Бебе Коса Бразилецот Богородица Коса Човечка Коса Перики За Ц?

STHBESTI Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран Чипка Затворање Фронтален Перика Пред Извлечен Со Бебе

DEN 5752.56

Износ
Во продавницата.

Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго.Бесплатни Дел Може да Се Раздели на Средниот Дел или Несакани Дел како ви се допаѓа.Капа Големина: Медиум(22-22.Тоа може да има локална шампон мирис, во секој случај тоа ќе го подигнете го вашиот шампон и балсам мирис набргу откако ко-миење.П : Како да се избегне губење на заплитане или пролевање?.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите