.

.

Италијански Yaki Чипка Пред Перики 13x4 Yaki Откачен Човековите Права Коса, Перики за Црни Жени Glueless Yaki Директно Богородица Бразилецот Човечка Коса Чипка Перика со Бебе ?

Италијански Yaki Чипка Пред Перики 13x4 Yaki Откачен Човековите Права Коса, Перики за Црни Жени Glueless Yaki

DEN 5752.56

Износ
Во продавницата.

Капа Големина : Медиум(22.Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .РК Коса 13*4 Откачен Директно Чипка Пред Перики-Природен Изглед Чипка Фронтален Перика со Бебето на Косата и Може да се Направи Косата конска опашка Лесно.Пред Извлечен Со Природни Косата, Метежот Слободни, Минимални Пролевање.Q4 : Може Ли Да Се Прилагодите На Перика Капи?.Губење На Текстурата : Откачен Директно Перика 13*4 Чипка Фронтален Перика.На леснотија на перика ви овозможува да го носат, за колку што ви се допаѓа, без никаква нелагодност.Косата Густина : 150% Густина,Полн 12 14 16 18 20 22 24 Available, 26 28 30 треба да ги прилагодите и треба неколку дена.Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .A : Тоа зависи од вашата maintainance(општо 6-12 месеци).Губење На Материјал : 100% Необработени Човечка Коса.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - На перика капа има прилагодливи ремени за да се обезбеди добро се вклопуваат.Пред Извлечен Со Природни Косата, Метежот Слободни, Минимални Пролевање.Предности : Може да се Направи Висока конска опашка 12 14 16 18 20 22 24 Available, 26 28 30 треба да ги прилагодите и треба неколку дена.Предности : Може да се Направи Висока конска опашка Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.Answer : ___________________________ Note : Губење на Должина на Бран Коса Перика Треба да се Водат да се Прави за да се Измери Должината од Глава Вртат да Најдолга Коса на Копчето.Q3 : Колку време тоа трае?.Чипка Простор : 13*4 Чипка Пред Перики Човечка Коса, Средна Браун Швајцарската Чипка;Одговара за Вашата Кожа Совршено.Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Белена Јазли,Glueless Перика.5 инч) Со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Околу ,да се Прифати Обичај ако Ви Треба Мала капа или голема капа.5 инч) Со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли Околу ,да се Прифати Обичај ако Ви Треба Мала капа или голема капа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите