.

.

HSIU Игра Ансамбл Ѕвезди 2 АЛКАЛОИД cosplay Ayase Mayoi Пурпурна Плетенка Долго перика

HSIU Игра Ансамбл Ѕвезди 2 АЛКАЛОИД cosplay Ayase Mayoi Пурпурна Плетенка Долго перика

DEN 573.36

Износ
Во продавницата.

Игра Ансамбл Ѕвезди АЛКАЛОИД cosplay Ayase Mayoi перика.За 60cm=23.622 во.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, концерти,темата партии, свадби, датира, fashionor било друга прилика или само за забава.Боја : Како на сликата.За боја разлика,Поради разликата во бојата на светло, камера пиксели и резолуција на екранот за време на снимањето, слики и објекти може да имаат мало боја разлика.Па, ве молиме обратете се до бојата на вистински производ која ќе ја примите.Прилагодливи Капа Големина : Висок квалитет зголеми нето капа одговара на сите, внатрешниот капа нето-со две прилагодливи ремени, која може да се испреплетени на фиксна позиција да погоден глава големини.HSIUHSIU.КВАЛИТЕТОТ НА ПРОИЗВОДОТ Е ВАЖНО, НО ВИЕ СЕ ПОВЕЌЕ IMPORTANTHSIU.БРЕНД НОВИ ПЕРИКИ'BRAND НОВИ СТИЛОВИ'ADD НАГОРЕ за ДА СТАНЕ СУПЕР ПОСТАВЕН И УВЕРЕНИ ЌЕ Игра Ансамбл Ѕвезди АЛКАЛОИД cosplay Ayase Mayoi перика тежина : Околу 360g Боја : Виолетова Димензии : За 60cm=23.622 во Материјал : 100% Висока Температура Fibe Коса Пакет : 1pc Перика +1pc Слободни Перика Капа Време на Испорака : 8-35days. На Перика Е Исечените Според Карактерот На Cartoon HSIU Brand Started Во 2014 Година,Продажбата на Производот На Повеќе Земји, Currentlyprofession Ангажирани Во Cosplay Перика Костим трговија на Големо и Мало, како И Сопствен Обработка, Продажбата на Оем.Ние Прифаќаме Мало & Трговија На Големо Цел.За Голема Цел, Ние, Исто Така, Ја Прифати Прилагодено Бои & Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите