.

.

Крива Жалба Чипка пред Боја RL30/27 RUSTY ОБУРН - Raquel Велч Перики 12 Долго Слоевит Бранови Чипка Пред Топлина Пријателски Жените Синтетички Рака Врзана Monofilament Дел

Крива Жалба Чипка пред Боја RL30/27 RUSTY ОБУРН - Raquel Велч Перики 12 Долго Слоевит Бранови Чипка Пред Топлина

DEN 5324.40

Износ
Во продавницата.

Се согласува да ја главата форма по 1 час.Покажувате тивко се вејат слоеви кои паѓаат минатото рамениците, Крива Жалба Чипка Пред Перика од Raquel Велч е Туристи кои бараат луксуз Колекција е гламурозна фризура со бесконечна флексибилност.Меморија Капа II База - Потенки материјал се користи за да се создаде светлината, кул, и обичај се вклопуваат.Моделот покажува RL30/27 RUSTY ОБУРН, но на листата е за RL30/27 RUSTY ОБУРН.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите