.

.

Ванеса Супер Колекција Синтетички Влакна Перика - Супер Месечина-1B

Ванеса Супер Колекција Синтетички Влакна Перика - Супер Месечина-1B

DEN 1022.64

Износ
Во продавницата.

Бојата Прикажани на Модел : SP1 B/30. Прилагодливи Рака : Yes.Супер Волумен, Супер Стил, Супер Тело.Топлина Безбедно До 350 F.Ванеса Супер Колекција-Супер Тело, Супер Волумен, Супер Стил-Најдобрите Нов Бран На Косата Процес Со Користење На Најдобрите Синтетички Влакна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите