.

.

80см Коса Долга Брановидна Cosplay Перика Влакна Партија Коса, Перики За Жените 1B/30HL 32inches

80см Коса Долга Брановидна Cosplay Перика Влакна Партија Коса, Перики За Жените 1B/30HL 32inches

DEN 472.80

Износ
Во продавницата.

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, мода, или само за забава.Перика Тип : топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Функција : Отпорни на Топлина Влакна, кои може да се навивам или straghten со ниска топлина.Перики Должина : Long Texture : Wavy Material Одделение : Висока Температура Fiber Base Материјал : Еластична Lace Can Се Permed : Yes Color На Чипка : Transparent Density : 100% Капа Големина : Просечна Големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите