.

.

ColorGround 3-Парчиња Синџир и Moustache и Кратки Кадрава Перика за 70-ТИТЕ Диско Партија (Браун со Русокоса(3 парчиња сет))

ColorGround 3-Парчиња Синџир и Moustache и Кратки Кадрава Перика за 70-ТИТЕ Диско Партија (Браун со Русокоса(3

DEN 549.60

Износ
Во продавницата.

Алуминиум материјал го прави полесни.Исплакнете темелно и крпа за да се очисти до водата.Ние го избере 100% топлина отпорни на синтетички влакна, кои не е сјајна, повеќе физички.Додадете малку благ шампон и нежно миење.Перика Тип : 100% топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Темно Кафеава боја со Русокоса.Мустаќи е леплива.Ние не препорачуваме пластични чешел, бидејќи тоа може да предизвика статички електрицитет.Боја : животна Средина-пријателски dyestuff се користи кога ќе се произведе перика, слободни од штетни супстанции.Капа Информации : .Користи метален чешел или oxhorn чешел, и потоа да се откажам и сува тоа е нормално.Прилагодливи Капа Големина : Висок квалитет зголеми нето капа одговара на сите, внатрешниот капа нето-со две прилагодливи ремени, која може да се испреплетени на фиксна позиција да погоден главата големини.Материјали : .Ве молиме имајте предвид дека ако сакате да redye на перика, сите перики може да се бојадиса само од светлина, боја на темна боја.5 cm x 85cm висок квалитет синџир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите