.

.

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 4x4 Чипка Затворање Перика Премиум Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Перики за Црни Жени 150% Густи?

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 4x4 Чипка Затворање Перика Премиум Бразилецот Богородица

DEN 4079.76

Износ
Во продавницата.

1、100% Необработени Премиум Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Пред Перики, Мека, Природен и Здрав, Пролевање Слободни, Метежот Слободни.Glueless Вода Бран Чипка Пред Перики, Тоа може да се Избелени / Обоена и се Менува во Разни Стилови на Косата.Чипка Перики Може да се Користи Повеќе Пати. 2、Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса 150% Густина, Слободни Дел 4*4 Чипка Затворање(Рачно Изработени).Швајцарскиот Чипка, Средни Капа Големина(22 инчен - 22.5 инч)со Прилагодливи Ремени и 4 Чешли, Која може да се Прилагоди на Фиксна Позиција за да Одговараат на Различни Главата Големина. 3、Човечка Коса Чипка Пред Перики се Погодни за Свадба, Роденден, Партии, Назад на Училиште и Секојдневна Употреба.Доверба и да го Покаже Вашиот Шарм, Ќе Добие еден тон на Комплименти. 4、Професионални Чипка Пред Перики Човечка Коса Фабрика,Се Обезбеди Квалитетна Вода Бран Чипка Пред Перика Човечка Коса,Фабрика Директна, Најдобра Цена. 5、100% Човечка Коса Чипка Пред Перики за Црни Жени испорачуван во рок од 3 Работни Дена.НАЈДЕТЕ УБАВИНА ОД ПЕРИКИ.TELLBEEN е професионална suppler на чипка перика производи.Ние сме посветени на правење на едноставна, мода, природни, да се управува и удобно перика производи.Оваа перика е грациозен, дише и мека.Нашите Перика усвои Нови 100% човечка коса, Од секоја од човечка коса на секој нето, ние се користи високо квалитетни, безбедни и удобни материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите