.

.

LUVME КОСА, Кафеави Перики за Црни Жени Човечка Коса на Телото Бран Чипка Пред Перика 4x4 Затворање Перики Човечка Коса Пред Извлечен Избелени Јазли Долга Брановидна П?

LUVME КОСА, Кафеави Перики за Црни Жени Човечка Коса на Телото Бран Чипка Пред Перика 4x4 Затворање Перики

DEN 6237.60

Износ
Во продавницата.

【Коса Материјал】 : Ова 4x4 чипка пред перика човечка коса се направени од 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, се намали од младите девојки донатор, се чувствува мазна И мека, метежот слободни и минимална пролевање.Можете да навивам или исправи Тоа како ви се допаѓа. 【4x4 Чипка Пред Перики Капа Големина】 : Средна Големина Капа (21.5"-22.5") во Стандардно,Капа има 4 чешли(2 страни,напред и назад)и Прилагодливи Ремени,тоа може да ви помогне да фиксни на главата , Тоа Може да Одговара на Повеќето Луѓе Совршено, Лесно да се Носат. 【Боја на косата(Истакна : бојата може да варира во зависност од светлината и различни екран) 4x4 чипка Затворање Перики Тело бран. 【Пред-извлечен и Избелени Јазли】 : Пред Извлечен Косата со лесно Избелени Јазли за да се избегне пролевање, да ве однесе на повеќето природни косата!.FBA Премиер Пратката е Поддржано(1-ден на Превозот, 2-ден на превозот и стандардна пратка). 24 Часа Услуги на Клиентите Секогаш, Чекање за Вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите