.

.

FinFyos Чипка Пред Перика Човечка Коса на Телото Бран Бургундија 13x4 HD Чипка Директно Обоени Перики за Црни Жени 9A Бразилецот Богородица Косата Пред Извлечен Избелени ?

FinFyos Чипка Пред Перика Човечка Коса на Телото Бран Бургундија 13x4 HD Чипка Директно Обоени Перики за Црни

DEN 4079.76

Износ
Во продавницата.

❤【Тело Бран Чипка Пред Перика Материјал】На Темноцрвена Боја Чипка Пред Перики Се Направени од 100% Богородица Коса, Тоа е Здрава Удобно и Мека. ❤【13x4 Чипка Пред Перика Капа Големина】Просек Капа Големина За 22.5 инчен и Прилагодливи Ремени и 4 Чешли, Тоа Може да Одговара на Повеќето Луѓе Совршено , Вие Ќе се Чувствувате Како Свој Коса. ❤【Бургундија Црвена Чипка Пред Перики】10 A Бразилецот Богородица Коса 150% Густина.Без Пролевање И Метежот-бесплатно, Косата Може да Се Исправи, Обоени во Црно И Restyled На Други Стилови. ❤【Обоени Чипка Перика Со HD Чипка 】Постои 13 X4 Проѕирна Чипка на Врвот Од Уво до Уво, Мека и Дише.Голем рачно ткаени областа на 13x4 инчен Може да го Направите Било каква Фризура сакаш. ❤【Чипка Пред Перики Пакет】Вклучувајќи 1 Red Colored Чипка Пред Перика + 1 Пар на Трепки + 2 Перика Капи.Премиерот Брза Испорака во 1-2 Дена и Стандард Бесплатен Превозот во 3-5 Работни Дена.Нема Причина Да се Вратат, се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Директно во Врска со Било какви Прашања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите