.

.

Обединетите Домови Луксузен 1000 Нишка се Избројат, Перница Шарлатан Памук, Перница Покрие со Патент Поблиску, (Патување со Големина 14 од 21 инчи) Бебе Розова, Сет од 2

Обединетите Домови Луксузен 1000 Нишка се Избројат, Перница Шарлатан Памук, Перница Покрие со Патент Поблиску,

DEN 1173.60

Износ
Во продавницата.

Памук.Големината и Поставување информации : - во Оваа група се вклучени 2 Парче патување перница шамс големина 14 од 21 инчи со Патент Поблиску. 100% Египетски Памук .По специјална обработка, повеќе мека и удобна, не е лесно да деформација, не е лесно да исчезнат.Противалергиски ,Ултра Меки, Удобни и Дише, Издржливи.Нашиот прекрасен избор на живописни бои ќе биде повеќе помек со секој се мијат и се убави, елегантен начин да се ажурира вашата спална соба.Машина за миење на ладно.Собори сува на ниско ниво.Не користите кајгана или softeners.Preshrunk за perfecly сит се вклопуваат на вашата перница, ве молиме да ја потврдите вашата перница големина пред поставување на својата цел.Големината и Поставување информации : - во Оваа група се вклучени 2 Парче патување перница шамс големина 14 од 21 инчи со Патент Closer100% Египетски Памук .По специјална обработка, повеќе мека и удобна, не е лесно да деформација, не е лесно да се fade Hypoallergenic ,Ултра Меки, Удобни и Дише, Издржливи.Нашиот прекрасен избор на живописни бои ќе биде повеќе помек со секој се мијат и се убави, елегантен начин да се ажурира вашата спална соба.Машина за миење на ладно.Собори сува на ниско ниво.Не користите кајгана или softeners.Preshrunk за perfecly сит се вклопуваат на вашата перница, ве молиме да ја потврдите вашата перница големина пред поставување на својата цел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите