.

.

Колумбија Жените Vitesse Fasttrack Водоотпорен Пешачење Чевли

Колумбија Жените Vitesse Fasttrack Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 1369.44

Износ
Во продавницата.

Резултатот е outerwear дека ви држи сува и удобно, без разлика на условите.УДОБНОСТА ги ИСПОЛНУВА ФУНКЦИЈА : ultralight ЕВА Midsole користи нашите повеќето напредни амортизирање соединение обезбедување на висока енергија вратите за сите денот утеха и поддршка.Мулти-зона упатуваа моделот обезбедува солидна основа за многу површини.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите обувки за разлика од другите.ВОДООТПОРНИ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕВЛИ : Совршенство мулти-спортски обувки со нашата напредна Omni-Tech водоотпорен технологија, овие чевли се дизајнирани да ги задржи нозете сува и удобно растрчани низ сонце-преплавена, да врне-преплавена дена.Ова е одличен пар обувки вие ќе уживате за сезони за да се дојде.Mesh тело конструкција со лесна не-шие облоги понуда одговара и поддршка во овие ориентирани кон резултатите чевли.Колумбија нуди овие женски чевли во повеќе бои, со точно-на-големина одговара.И со Omni-Зафат влечење единствена, ќе бидете сигурни нозе без разлика на условите.Овој сестран патики обезбедува сите-ден удобност, дише водоотпорен заштита, и врховен поддршка, што значи дека може да се оди понатаму и повеќе—каде на патиштата и патеки ве однесе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите