.

.

Колумбија Жените Vitesse Fasttrack Водоотпорен Пешачење Чевли

Колумбија Жените Vitesse Fasttrack Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 1369.44

Износ
Во продавницата.

Mesh тело конструкција со лесна не-шие облоги понуда одговара и поддршка во овие ориентирани кон резултатите чевли.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите обувки за разлика од другите.Колумбија нуди овие женски чевли во повеќе бои, со точно-на-големина одговара.Мулти-зона упатуваа моделот обезбедува солидна основа за многу површини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите