.

.

RYDJFLRU Тренингот Разгореа Leggings за Жени Висока Waisted Печати Јога Панталони се Водат Не-Види Преку Стомакот Контрола Leggins

RYDJFLRU Тренингот Разгореа Leggings за Жени Висока Waisted Печати Јога Панталони се Водат Не-Види Преку Стомакот

DEN 1682.40

Износ
Во продавницата.

Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Четири Season Gender : Жени,Girl Occasion : Casual Material : Polyester Decoration : None Length : Долго Pant Pattern Тип : Печатење,Цврсти,Patchwork Style : Мода,Causal What ќе добиете : 1x Women Pants Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.ФУНКЦИЈА : Јога панталони женски панталони sweatpants жените широк нога панталони за жени работат панталони за жени бел дното панталони за жени женска јога панталони leggings за жените женска leggings тренингот leggings за жените туника блузи да се носат со leggings висока waisted leggings за жените.Оваа жените спортски панталони со едноставен дизајн го прават тоа лесно да го спарите со чизми, camis, култури блузи, спорт долна облека, грб, погодна за секојдневно носење.Еластична затворање.Машина За Миење.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Стилски и модни Флорални се направи што повеќе attractive3.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна wearing2.Карактеристики : 1.УСЛУГА : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите, користат слични облека да се споредат со големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите