.

.

Lifyn2 за Чистење со Пареа Високи-Температура на Пареа Почиста, Дома Апаратот Почиста, Пареа перач на Автомобили, клима уред, Опсег Худ, со Висока Моќ Комерцијални 6000W

Lifyn2 за Чистење со Пареа Високи-Температура на Пареа Почиста, Дома Апаратот Почиста, Пареа перач на Автомобили,

DEN 4439.76

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висок притисок : дизајниран работен притисок паузи преку традиционалните притисок граница, и за чистење е повеќе темелно.Висока ефикасност : Усвојување на "инстант испарување" технологија, брзо производство на пареа време (15 секунди), добро чистење ефект.Високо заштеда на енергија : Таа заштедува повеќе од 90% од водата од традиционалните висока-притисок за чистење опрема, и да ги зачувува повеќе од 20% од потрошувачката на енергија од котел тип-чистење опрема.Висока безбедност : Повеќе безбедност за заштита на уреди и дизајн на температура-ограничување на моќ-исклучување и истекување над-затвори-оф заштита, нема скриени опасност од котел експлозија безбедност, за да се осигура безбедноста на целата машина.Лесен за ракување : Интелигентни поставување, само треба да се работи на прекинувач, лесен за употреба, хуманизирано дизајн.Тип Мултифункционален пареа cleaner Purpose Commercial Power6100 (w)пареа притисок 12bar/174psiweight 20 (kg)големина 35*23*66 (cm)Термостат акција temperature180 (целзиусови степени)Осигурач оперативни temperature Steam temperature125~180℃Спецификација црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите