.

.

Бахман Возови - Snap-Одговара E-Z ПЕСНА #5 одѕивот на гласачите - ЛЕВО (1/картичката) - НИКЕЛ СРЕБРО Железнички Со Сива Roadbed - ХО Скала

Бахман Возови - Snap-Одговара E-Z ПЕСНА 5 одѕивот на гласачите - ЛЕВО (1/картичката) - НИКЕЛ СРЕБРО Железнички

DEN 1464.00

Износ
Во продавницата.

Бидете внимателни дека железнички joiners не се лизга под воз без правилно поврзување.По проверка сè внимателно, продолжи со работата.Спојување на два автомобили со E-Z Колега couplers е толку лесно како туркајќи ги заедно, кога тие не се во текот на под-песна магнет.E-Z Песна Систем - Прилепува Заедно, Останува Заедно на Подови, Маси N Скала Реден Број 78998).По песната се собрани, двојно проверете за заедничко поврзување и се вклопуваат со лесно трчање вашите прсти во текот на врвот на шините во двете насоки.Чиста тркала и чистење на патеката се обезбеди добар електричен контакт.За да направите позитивни и безбедни конекции за да овие, притисни во копчиња и внесете го секој од голи завршува на врската жица од вашиот додаток.Се соберат на патеката со туркање заедно.Завртете го knob на брзина контролор стрелките на часовникот, додека таа ќе престане (сите на патот кон лево).E-Z Песна Систем Прилепува Заедно, Останува Заедно на Подови, Маси и Теписи.Е жици безбедни?.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите