.

.

Beaupretty 2 Кутии лак Пети Сепаратор Силикони Цвет Форма Индивидуални Пети Изолација Прстите Нокти Носилки Педикир Алатка за Дома Салон(Мешана Боја)

Beaupretty 2 Кутии лак Пети Сепаратор Силикони Цвет Форма Индивидуални Пети Изолација Прстите Нокти Носилки

DEN 251.76

Износ
Во продавницата.

Погоден за помине уметност употреба и чувајте ги вашите пети во вистинската насока.Ви помогне да се создаде совршен помине уметност.Aorable форма го прави повеќе прекрасна, ви донесе добро расположение.Совршен за лична употреба или професионален маникир продавница употреба.Висок квалитет со силиконска материјал, меки и удобни.Description Our пети одделувачите што се дизајнирани во облик на дејзи, која може да додадете некои уживање кога ќе декорација на нокти или педикир.Тие се прекрасни daisy дизајн, наместо на традиционалните едноставен дизајн, кои ќе ви понудат подобро чувство кога ќе ги користите.Карактеристики-Димензии : За 1.18x0.79x0.71inch/3.00x2.00x1.80см .-Материјал : Силикон.Пакет Including2 кутија x сепаратор подлога.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите