.

.

Пеперутка Спојки Значка Pin Грбот Голманите со Празно Иглички Пеперутка Капа со Коњ Трн Игла 10Pcs Трајни

Пеперутка Спојки Значка Pin Грбот Голманите со Празно Иглички Пеперутка Капа со Коњ Трн Игла 10Pcs Трајни

DEN 128.40

Износ
Во продавницата.

Пеперутка е целосно заштитено со пролетта fastener парчиња ви овозможи да се инсталира и да се отстранат лесно, практичен и удобен за use Quality и Креативни.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Празно иглички и спојки назад може да се примени за да се врзуваат tacks, значка insignia, цитат барови, услугата барови и накит одлуки, etc Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите