.

.

SUBANG 40 Парчиња Pin Голманите Pin Брави Pin Грбот Заклучување Затворач Заклучување со Pin Чувар на Грбот со 4 Клуч Сите во Чување,9mm x 6mm

SUBANG 40 Парчиња Pin Голманите Pin Брави Pin Грбот Заклучување Затворач Заклучување со Pin Чувар на Грбот

DEN 552.00

Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува 40 парчиња pin грб со 40 парчиња strews, 4 парче на заклучување алатки,доволно количини за вашата потреба, сите во еден мал јасно чување спакувани за да се избегне заклучување со pin на грбот се губи.Заклучување со pin на голманите се 6 mm во дијаметар,9 mm во висина,мали завртки се 3 мм во должина,заклучување алатка е 4,5 cm.Pin голманите се направени на никел-обложено бакар материјал,што ги прави цврсти,трајни,обновливи и карактеристики мазна површина,правиме добра работа во заклучување на вашиот иглички цврсто.Pin чувар на грбот се погодни за игли,insignia,име ознаки,прикажување на книги,lanyards,кеси,елеци,капи,значка,колекционерски предмети,Дизни pin Брави и така натаму.Можете да pin значката на било каде сакате.Како да го користите : стави црна завртка во средната дупка,а потоа користете мали клуч да завртка половина на црна завртка за да се обезбеди дека фиксна,фиксна во brooch или медал треба да биде фиксна за другите два краја на било која мала дупка,потоа користете клуч за да се стегне црна завртка постепено,за да се обезбеди дека фиксна,што би можело да биде лесен за употреба.Големина : 6 X9 mm | Боја : Сребро 40 Парчиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите