.

.

SUBANG 100 Парчиња Метал Pin Грбот на Заклучување, Pin Голманите Заклучување Затворач со Чување, Значка Insignia Pin Грбот Замена (Црна)

SUBANG 100 Парчиња Метал Pin Грбот на Заклучување, Pin Голманите Заклучување Затворач со Чување, Значка Insignia

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : 100 парчиња pin назад брави со мали јасно чување спакувани за да се избегне заклучување со pin на грбот се губи; секоја pin големини се прибл. 1.0 cm во дијаметар и 0,5 cm во височина.Квалитет на Материјалот : pin backings се направени на квалитетот на никел-обложено бакар, мали и цврсти; b материјал го прави тоа трајни и colorfast, ви дава неверојатно здрав и безбеден искуство; мал големина го прави тоа ненаметлива, додека одржување на стабилноста.Деликатна Дизајн : pin назад натпревар за повеќето метални pin; Метални pin грбот дава добра потпора на pin за да го задржи тоа остане во место; Неговата фирма и заштитен зафат уверува дека никогаш нема да изгуби уште pin.Лесен за Употреба : овие pin голманите можат лесно да се стави на и полетување без алатка; Едноставно им помогнам да се обезбеди врз pin пост; Овие заклучување со pin на грбот се многу мазна и спречување на кожата од добивање заглавени повреда.Широк Апликации : гумени pin назад може да се примени кога се врзуваат tacks и lapel игли ги губат своите врати, или за домашен занает игли, погоден за брошеви, име ознаки, прикажување на книги, виси на јажиња, кеси, елеци, капи, значки, збирки, итн.Боја : Црна | Големина : 100 Парчиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите