.

.

Камерата Вратоврска Клип,Сребро Вратоврска Клип,Фотограф Вратоврска Клип,Празник Вратоврска Клип,Патување Вратоврска Клип,рачно изработени Накит,рачно изработе?

Камерата Вратоврска Клип,Сребро Вратоврска Клип,Фотограф Вратоврска Клип,Празник Вратоврска Клип,Патување Вратоврска

DEN 117.12

Износ
Во продавницата.

Вратоврска Клип Големина : 55мм*5mm,Материјал : Алуминиум,Стакло,Стаклена купола Големина : 16mm.Печатени сликата е покриен со кристално јасна стаклена купола.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Вратоврска Клип. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Вратоврска Клип,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Вратоврска Клип,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Вратоврска Клип Големина : 55мм*5mm,Материјал : Алуминиум,Стакло,Стаклена купола Големина : 16mm .Боја : шоу на сликата ,Вратоврската Клип е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Вратоврска Клип доаѓа во шарм торба.Превоз до сад 5 до 15 дена.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите