.

.

Сè се Случува Со Причина се Врзуваат Pin и Вратоврска Клип,Инспиративни Накит,Цитат Вратоврска Клип,BV359 (V2)

Сè се Случува Со Причина се Врзуваат Pin и Вратоврска Клип,Инспиративни Накит,Цитат Вратоврска Клип,BV359 (V2)

DEN 117.12

Износ
Во продавницата.

Вратоврска Клип Големина : 55мм*5mm,Материјал : Алуминиум,Стакло,Стаклена купола Големина : 16mm.Печатени сликата е покриен со кристално јасна стаклена купола.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Вратоврска Клип. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Вратоврска Клип,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Вратоврска Клип,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Вратоврска Клип Големина : 55мм*5mm,Материјал : Алуминиум,Стакло,Стаклена купола Големина : 16mm .Боја : шоу на сликата ,Вратоврската Клип е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Вратоврска Клип доаѓа во шарм торба.Превоз до сад 5 до 15 дена.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите