.

.

Боречка Piñata 16 Дијаметар Боречка Тематските Роденден Декорација Боречка Роденден

Боречка Piñata 16 Дијаметар Боречка Тематските Роденден Декорација Боречка Роденден

DEN 1444.80

Износ
Во продавницата.

Рачно изработени на традиционален оштетена piñata.Има прибл. 3-7 фунти на бонбони, confetti или други добрите (не се вклучени).Прибл.Големина е 16" Дијаметар 4" Длабоко (не Е сфера на shap).Цврсти доволно за повеќе гости да учествуваат.Тежина отпорни string (прилог) за бесење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите