.

.

GEEHOLD 10 КОМПЈУТЕРИ од Нерѓосувачки Челик, Пинцети, Директно Tweezer Криви Совет Помине Наведнуваат Директно Nipper, Кристал DIY Нокти со Избирање на Алатката Едноставна Пре?

GEEHOLD 10 КОМПЈУТЕРИ од Нерѓосувачки Челик, Пинцети, Директно Tweezer Криви Совет Помине Наведнуваат Директно

DEN 530.40

Износ
Во продавницата.

Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ МЕСТА : На преносни помине уметност пинцети се погодни за помине уметност DIY, како што се подигање на нокти налепници, rhinestones и други мали декорации.ЦВРСТИ И ТЕШКИ : Професионални криви и прави пинцети е направен од направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е погоден за помине уметност DIY и за телото и лицето коса се отстрани.Тоа е жилав и издржлив што ќе можете брзо и безбедно palce декорација без да се ризикува ноктите и кожата.Доволно количество за вашата секојдневна употреба и да го замени.Нерѓосувачки Челик Пинцети Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки челик Големина : Директно Tweezer Должина : 12.80" Боја : Розова Пакетот Вклучува : 10* клип Карактеристики : Тоа може да клип мал помине уметност украси лесно.Answer : ___________________________ Note : 1.CONVINIENT СОВЕТ ДИЗАЈН : На кристал подигање алатка е цврсто затворен и да може да клип мал помине уметност украси лесно.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Со ергономски дизајн за да се обезбеди цврста потпора, тоа е мал и lighyweight големина и безбеден дизајн значи дека можете да го носат во вашите кеси или во џеб директно.ви благодарам многу.Овие пинцети би можело да се донесе да delicates делови на вашата кожа и едноставно го скратува коса без pinching вашата кожа.88" Наведнуваат Tweezer Должина : 12.Може да се користи во или надвор од туш.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 10 парчиња професионални повеќе совет пинцети за полнење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите