.

.

Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната Смена со Круг Совет 14cm 2 парчиња

Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето

DEN 251.76

Износ
Во продавницата.

【Технички Параметар】Вкупна должина : 140mm/5.51 инч. 【Специјален Дизајн】Пинцети дојде со бонус совет guard за да се обезбеди tweezer совети остане во совршена усогласување помеѓу користи.Билатерален се справи и ергономски зафат е безбедна и удобна. 【Широко се Користи】Погоден за чистење од риба резервоарот, електрични поправка,изработката,хранење мали animalsall,видови на градинарски работи и други украси.Не само за вашите трепки, но исто така и за ingrown-коса, splinters removals. 【Премиум Материјалот】професионални убавина tweezer е направен од 430 нерѓосувачки челик. 【Како Подарок】подарок за мажите и жените.Ние нудиме повеќе бои.Купите за вашата девојка, момче, сестра, брат, сопруг или сопруга.Hegebeck Нерѓосувачки челик пинцети за Лицето за Нега на Коса Опис : 1.Serrated совети се обезбеди тесна фатете и knurled се справи ви помага да се задржи постојана контрола. 2. Се справи со дизајн, ергономски која не е премногу голема или премногу мала, и одговара за својата рака. 3. Нерѓосувачки Челик Пинцети може да се користи за различни апарати за домаќинство, работа, занает, и хоби користи. 4.Директно Пинцети : Сигурно сфати вашата предмети за време на одржување и прилагодување.Технички Параметар : Совет материјал : 430 нерѓосувачки steel Tweezers рачка материјал : 430 нерѓосувачки челик Директно Вратило (430)Пинцети совет тип : Рамна глава (круг главата) Магнетна привлечност : слаби магнетни Површински третман : полиран светла површина на Производот модел : 14cm/5.51 инч.Вкупна должина : 140mm/5.51 инчен Пакување Листа : 2 парчиња x директно од нерѓосувачки челик, пинцети Забелешка : Не се погодни за предмети во дијаметар помал од 0.53 мм или веѓа обликувањето и лицето отстранување на влакна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите