.

.

LeTkingok Електрични Pipette Пиштол Лабораториски Електрични Pipette Пумпа Голем Капацитет Електрични Pipette Вшмукување Помош 0.1-200ml

LeTkingok Електрични Pipette Пиштол Лабораториски Електрични Pipette Пумпа Голем Капацитет Електрични Pipette

DEN 210.96

Износ
Во продавницата.

1-200ml Операција тип : електричното Празнење на владата : динамична празнење, гравитацијата празнење на Батеријата : Ну-МЗ батеријата 2.Машината тело е изработен од ABS висока јачина на пластика, која е отпорна на висока температура и корозија, и цевка устата е airtightly поврзани и не излегуваат во јавноста. Режимот да може да биде слободно избран за време на вршењето процес, гравитацијата на испуштање и моторни удар-out празнење; 4. Машината тело е изработен од ABS висока јачина на пластика, која е отпорна на висока температура и корозија, и цевка устата е airtightly поврзани и не излегуваат во јавноста.45 µm hydrophobic високи-температура на стерилизација филтер мембрана за да се спречи назад вшмукување од оштетување на опремата; 3. Удобно да се одржи, подмачкување нагоре е за вшмукување, надолу е за одвод, течни издавање е точна, а брзината е прилагодлив; 2.Електрични Pipette Пиштол Лабораториски Електрични Pipette Пумпа Голем Капацитет Електрични Pipette Вшмукување Помош 0.4 V, 700m AH температурата на работа : 10℃-35℃ Тежина : 190g Функција : 1.Ni-МЗ батеријата, долго-траен енергија, отпор да overcharge и overdischarge, силен висока-брзо празнење на способност, безбедна употреба и висока моќност густина;.Тоа е погоден за 0.Удобно да се одржи, подмачкување нагоре е за вшмукување, надолу е за одвод, течни издавање е точна, а брзината е прилагодлив;.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите