.

.

OUTERS .17 Калибар 41972 Пушка Понесе Четка Бронза 5-40 Теми

OUTERS .17 Калибар 41972 Пушка Понесе Четка Бронза 5-40 Теми

DEN 715.20

Износ
Во продавницата.

во outers ние сме постојано подобрување на начинот на кој ние им помогне на стрелците одржување на нивните огнено оружје.прецизни четка дијаметри за да се обезбеди целосна понесе покривање на одредени calibers.четки функција влакната кои се хемиски отпорни за издржливост.специјално конструиран looped основни и совет за заштита на муцката, судскиот совет и rifling.phosphor бронза влакната.не полимер остатоци.Спорт тип : Лов.Прецизни четка дијаметри за да се обезбеди целосна понесе покривање на одредени calibers.Четки функција влакната кои се хемиски отпорни за издржливост.Специјално конструиран looped основни и совет за заштита на муцката, судскиот совет и rifling.Phosphor бронза влакната.Не полимер остатоци.Од патка sloughs да елени ролетни, cornfields на висока земја, Outers презела грижата на Американскиот ловец, без разлика каде тие се шета.Outers нуди квалитет пиштол производи за нега што се зголеми снимање авантури.Ова е повеќе од само застоена корпоративна мисија-тоа е наше наследство, нашата посветеност и водечки принцип на нашата компанија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите