.

.

BlueStone Безбедност на Западен Кожа Револвер Holster со Тексас Ѕвезда Одговара на 4 до 6 инчен Барел Револвери Еден Двојно Дејство Ruger Redhawk GP100 Colt Војска Долго 45

BlueStone Безбедност на Западен Кожа Револвер Holster со Тексас Ѕвезда Одговара на 4 до 6 инчен Барел Револвери

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

ПИШТОЛ ОДГОВАРА : 4 инчи до 6 инчен барел еднокреветни и двокреветни акција револвери.Ruger Redhawk, Colt Војска, итн.КВАЛИТЕТ : рачно изработени holster со врежана Тексас Lone Star е направен од страна на Amish работници со зеленчук пржен кожа.БЕЗБЕДНОСТ : Црна Оксид прилепува спречи scuffs и знаци.Нула guard опфаќа задржете пиштол безбедно место.ГРИЖА НАСОКИ : Нежно пауза во holster како бејзбол ракавица.Масажа додека вашиот оружје ќе ви одговара. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Ние назад на нашите производи со 1 година производителот гаранција за изработка.Тешки Црна Оксид Прилепува држете се цврсто и имаат внатрешни работи нула опфаќа да се спречи оштетување на вашиот револвер додека нејзиниот во holster.Тексас Ѕвезда Кожа револвер holster е стручно stitched за да се обезбеди траен производ.Направени со само најдобрите коњ кријат кожа и со гордост се Направени во САД!.Овој вистински, рачно изработени, кожа holster е прекрасен holster да додадете на било која наплата.Одлична кожа holster има Тексас Осамен Ѕвезда на предната страна.Само најдобрите високо квалитетна кожа е на рака избрани за секој holster.Секое парче е врежана со Тексас Lone Star.Тешки-должност крои го прави овој holster објект кој е функционална како и издржливи, и е мора да има за секој колекција ветува уживање за следните генерации.Мерење на 10.5" во должина, тоа ќе се приспособат на револвери 4"-6".Појас јамка ќе собере најмногу 3" широк ленти.Како нежна потсетување, кожа може да биде беспомошна и бара време да се водат и да се прекине во најдобро да се приспособат на вашиот огнено оружје.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите