.

.

Amberide IWB KYDEX Holster Одговара: Kimber Микро 9mm Пиштол | Внатре Корселе | Posi-Кликнете на Задржување | Прилагодливи Жаргон | НИ KYDEX Направени

Amberide IWB KYDEX Holster Одговара: Kimber Микро 9mm Пиштол | Внатре Корселе | Posi-Кликнете на Задржување

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Само Компатибилни со Kimber Микро 9mm Некомпатибилни со додатоци како што се светло/ласерски/Железница.НОСАТ СО ДОВЕРБА кога ќе обезбеди вашиот пиштол во нашата сокриени носат пиштол holster.Специјално дизајнирани за Kimber Микро 9 Пиштол модели, овој робустен корселе holster заштитни мерки вашиот пиштол додека олеснување на дискретен, безбедно носат.СОЛИДЕН .08" KYDEX ќе знаат без сомнеж дека вашиот огнено оружје е безбедно седиште.На Amberide IWB Holster е направен на силна, водоотпорен .08" KYDEX & Boltaron да преживее секојдневната употреба, како и интензивни физички средби.Целосна должина пот guard го штити вашиот огнено оружје, па секогаш можете да се потпрете на него за да го спаси својот живот или животот на другите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите