.

.

Tulster Заклетва IWB Holster одговара: Sig P365/P365X/SAS

Tulster Заклетва IWB Holster одговара: Sig P365/P365X/SAS

DEN 1679.28

Износ
Во продавницата.

Туркање против грб на појас, тоа leverages канџите кон ваша страна, намалување на печатење.На 1/2" Голем Прилог е исто така вклучени за оние кои сакаат дополнителни прикривање.AMBIDEXTROUS : Префрлете се на хардвер од страна на страна за десно или лево раце стрелците.ENHANCED СОКРИВАЊЕ : Со инсталирани Мо Крило, прикривање е доведена до следното ниво.ДИСКРЕТНА КЛИП : Дискретна, Метал ДЦЦ MOD4 U Клип е ултра-силно, со висок стегање сила за да се осигура вашата holster останува безбедно место.TUCKABLE : На дискретна метален клип овозможува прилагодливи вози-висина, може да се носи со скриена-во маица, и е ултра-secure.КРЕНАВ ОЧИТЕ КАНАЛ : ЗАКЛЕТВА карактеристики на крена очите канал за да се дозволи по-пазар место, додека одржување на низок профил на вашиот огнено оружје.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите