.

.

OWB Holster Компатибилен со Глок 43 43x, Надвор Корселе Носат Holster Компатибилен со G43 43x, OWB Десната Рака Привлече Пиштол Holster за Мажи/Жени Adj. Жаргон & Задржување

OWB Holster Компатибилен со Глок 43 43x, Надвор Корселе Носат Holster Компатибилен со G43 43x, OWB Десната

DEN 600.00

Износ
Во продавницата.

【Сигурен За Борба против & Секојдневно Носат】Нашите прецизни Алуминиум калапи дизајниран од страна на нашите CAD инженери се обезбеди секој holster е сигурен во квалитетот,издржливост и одговара за борба. 【OWB Holster Компатибилен со Глок 43 43x】Овие OWB футроли за пиштоли се прилагодени за G43 43x.Одговара 1.5" & 1.75" & 2.0" Широк Појас.Ве молиме имајте предвид овие футроли не одговара за резервни додатоци како ласерската светлина или attachments (прилози). 【Индекс Прст Ослободување со коишто се слушаат Кликнете】Индекс Прст Ослободување на Системи за Автоматско Заклучување Системи, со коишто се слушаат кликнете.Мал број на зафат го прави вашиот цртеж брзо и непречено без да се прави секој почеток на лизгачот. 【360 Степени Прилагодливи Гребло】Жаргон е 360 степени се прилагодува со Ален Клуч, овозможувајќи ви да го агол на holster совршено за слепото Црево, На Колкот, зад хип или крст се подготви.Сите рабови се полира и мазни и меки силиконски гребло да направи да се чувствувате удобно кога е повторно на кожата. 【Заврши Предизвика Guard Покритие и Без Ризик од Притискање Маг Ослободување】Ние ги користиме прецизни, направена од Алуминиум калапи за да се обезбеди извонредна конзистентност и точноста на футроли, покривање на сите пристап до активирањето, и откривањето маг ослободување, избегнување на можноста и опасност од притискање тоа случајно од страна на притисок од holster. 【ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА】Без прашања праша политика на враќање и Доживотна Гаранција.Ако поради некоја причина сте незадоволни, ве молиме слободно да контактирате и со нашите 24/7 Услуги на Клиентите, ние стоиме зад квалитетот на нашата работа!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите