.

.

Hellcat Holster, IWB KYDEX Holster Обичај се Вклопуваат: Спрингфилд Арсеналот Hellcat Пиштол, Внатре Корселе Сокриени Носат Holster за Мажи / Жени, Adj. Жаргон & Posi-Кликнете на Задржување, Бе

Hellcat Holster, IWB KYDEX Holster Обичај се Вклопуваат: Спрингфилд Арсеналот Hellcat Пиштол, Внатре Корселе

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

【Hellcat Holster, НИ KYDEXClock), Назад Носат (6 OClock) Posi-Кликнете коишто се слушаат на Задржување на Заклучување Систем, се Вклопува Како Glove Durable Клип со Hook Full Должина Пот Guard Full Покрие Предизвика Стража, Без Гребнатинка, Не Jitter Adjustable Жаргон(Од -5 до +20 Степен) & Retention Over-отвораш Лице Muzzel Целосно да се Заштити Барел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите