.

.

Feyachi 45 Степен Предните и Задните Копија Железо Знаменитости - Брза Транзиција Picatinny Железнички Монтирани

Feyachi 45 Степен Предните и Задните Копија Железо Знаменитости - Брза Транзиција Picatinny Железнички Монтирани

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

1/2 MOA височина и windage корекција.Низок профил место да се прошири само 2" над врвот железнички, не се меша со основно оптика или воена IR илуминатор /ласерски поглед.Компатибилен со повеќето Picatinny / Weaver шини.Ambidextrous знаменитости, лесно и безбедно монтирање да Picatinny шини користење на flathead шрафцигер.Изработени од лесни, издржливи, алуминиум, Мили-Spec тешко елоксирани.Брза Транзиција Место (РТС) обезбеди стрелците со најбрз можен транзиција помеѓу повеќе - и се поблиску-технолошка цел за стекнување, значително зголемување на нивната ефикасност и ефективност во борбата и конкуренцијата.Овој уникатен форумот позиција прави транзиција од оптички на железо знаменитости едноставно прашање на брзо canting оружје со вашиот зглобовите и заклучување на целта.Има нема отстранување на рака од оружје или изработка на прирачник за прилагодување, и не се преполни видно поле или железо место блокирање на оптички видување.Само мазни, брзи транзиции кои може да значи разлика помеѓу победа или губење конкуренција, или, што е уште поважно-gunfight.Брза Транзиција Место (РТС) обезбеди стрелците со најбрз можен транзиција помеѓу повеќе - и се поблиску-технолошка цел за стекнување, значително зголемување на нивната ефикасност и ефективност во борбата и конкуренцијата.Овој уникатен форумот позиција прави транзиција од оптички на железо знаменитости едноставно прашање на брзо canting оружје со вашиот зглобовите и заклучување на целта.Има нема отстранување на рака од оружје или изработка на прирачник за прилагодување, и не се преполни видно поле или железо место блокирање на оптички видување.Само мазни, брзи транзиции кои може да значи разлика помеѓу победа или губење конкуренција, или, што е уште поважно-gunfight.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите