.

.

Мавис Светилник Тастатура Kidz [PC Преземете]

Мавис Светилник Тастатура Kidz [PC Преземете]

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Аркадни соба со 10 пишување игри.За Возраст од 7 и До Карактеристики : 250+ тастатура лекции, вклучувајќи 10 key200+ пракса сесија topics10 пишување games Customizable музика selection Detailed наставната програма map Progress следење од страна на индивидуални key Printable награди" Минимум системските Барања : Оперативен Систем : Windows 10, за Windows 8, Windows 7 Processor : 32-битна и 64-bit Memory : 32 MBStorage : 300 MB достапни space Additional побарувања : Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Pentium 1 GHz или подобро или споредливи AMD Athlon процесор, CD/DVD драјв, 300 MB слободен простор на хард дискот, Видео картичка со 32 MB на видео RAM меморија, 800x600 24-битна боја на екранот (1024x768 резолуција препорачува), Windows компатибилен звучна картичка, звучници, keyboard & mouse.Администраторски привилегии се потребни за правилно да се инсталира програмата на Windows Vista, Windows 7, Windows 8 и Windows 10.Мавис и " Dex помагаме на филмот концесија стојат, и тие треба вашата помош кога има еден луд раш помеѓу покажува!Можете да им помогне да прима наредби, но само откако сте го совладале на копчињата од А до Ш!Поставете ги вашите сопствени зборови-по-минута цели, да видите што клучеви треба да се практикуваат, а што копчиња добро го познавате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите