.

.

Пиво во Чаша Пиво Очила Чаша Пиво во Кригла Мултифункционален Чаши Персоналните Кригла Пиво се Користи за Сок Кола Сода и Повеќе Сет од 2 Пиво Подароци за Мажи

Пиво во Чаша Пиво Очила Чаша Пиво во Кригла Мултифункционален Чаши Персоналните Кригла Пиво се Користи за Сок

DEN 1634.64

Износ
Во продавницата.

Тој вид на "бар" чувство!Се забавува себе си, твоите партнери, па дури и оние ИПА љубители со високи pilsner, craft пиво или бледо пиво, тоа се чувствува како да е време за да се добие далеку од дружење!.Круг уста,се чувствуваат удобно, со ладно пиво, да уживаат во добар момент.Материјал : Стакло.Големина : 2.6x2.2x6.3во,375ml.На пиво во кригла е погоден за сите видови на чај, топли пијалаци и iced пијалаци; тоа може да се користи за дом, канцеларија, комерцијални и микробранови печки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите