.

.

Рев-На-Полица Маргините CVLPOSL-14-SC-1 14 Челични Продолжи Прилагодливи Дизајнер Поп Од Плакарот Виси Камериер Прачка со Хардвер Монтажа, Сатен Хром

Рев-На-Полица Маргините CVLPOSL-14-SC-1 14 Челични Продолжи Прилагодливи Дизајнер Поп Од Плакарот Виси Камериер

DEN 1508.16

Износ
Во продавницата.

Мерка страна на страна, напред-назад, и врвот до дното.55"H; Дизајниран за 14-инчен или подлабоко кабинет систем.Двојно проверете дали вашиот производ е во рамките на мерења и не заборавајте да се земе во предвид било какви пречки.Двојно проверете ги вашите кабинет е/плакарот отворање за да се овозможи најдобро одговара.Совршен за следниот ден гардероба планирање, можете дури и може да го сокрие далеку под фиксна полица или зад кабинет вратата.Претворете го вашиот преполни плакарот во организиран небото со овој Рев-На-Полица Сатен Хром, Проширување Pop-Out Плакарот Камериер Род.ДИМЕНЗИИ (Ш x D x H) : 1"W x 13.5 инчи; Еден допир pop-out механизам.Земете го вашиот плакар организација на следното ниво со оваа Рев-На-Полица со можност да биде продолжен Pop-Out Плакарот Камериер Род.ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ПЛАКАР ПРОСТОР : Зголеми просторот и ефикасноста во вашиот плакар со оваа 14-инчен дизајнер серија прилагодливи плакарот прачка, која се протега до 7.Тоа држи до 35 килограми и оди право каде што ви треба.ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 1 сатен хром род и монтажа на хардвер.Ова повлекување од шипки е сестрано, па можете да навивам вашата облека далеку, а потоа лизгајте ги, кога е потребно.Штотуку се врати од перење или чистење и треба дополнителна страна ставање работи далеку, или сте само уморни од виси една закачалка за уште само да се види она што вашата облека како изгледа тоа?На еден допир механизам се појавува на прачка од кога ви е потребна, и едноставно им помогнам на брави назад во неговата затворена позиција.Ова делче ви заштедува простор и време, бидејќи вие веќе не треба да се ископа за вашиот омилен кошули.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставен 2 завртка за инсталација која може да биде поставена лево или десно за раце.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите