.

.

Морис Производи 53264 Торба на Партали

Морис Производи 53264 Торба на Партали

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

Торба за Партали - Тоа Торба од Памук Партали е одлична за гаража или работилница.Премиум сите-цел да се брише.Нови избелени бела поврзана.Перниче од Памук Партали со Висок памук содржина.Средна тежина, случајни големини.Перниче од Памук Партали се Меки, абсорбента, ниска linting. 2 lb.кеси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите