.

.

Морис Производи 20914 Нерѓосувачки Челик Врски, 7.9 Должина, 0.18 Ширина, 200lbs Затегнувачка Цврстина, 2 Max Пакет Дијаметар (Пакување од 100)

Морис Производи 20914 Нерѓосувачки Челик Врски, 7.9 Должина, 0.18 Ширина, 200lbs Затегнувачка Цврстина, 2 Max

DEN 796.80

Износ
Во продавницата.

Нерѓосувачки Челик Врски - не ' Рѓосувачки Челик Врски се совршено прилагодени за непријателски средини.Изработени од Нерѓосувачки Челик (304 Одделение. Нерѓосувачки Челик Врски се идеално одговара за Опасни Средини & Тешки Товари.Ролери-топка дизајн им овозможува на Ниско Вметнување Сила.Само заклучување за брза и лесна инсталација.Мазна заоблени рабови нема да го оштети жици.Може да се инсталира со рака или со алатка.Нормална Температура -112°F до 1000°F (-80°C до 538°C).Нерѓосувачки Челик Врски се Не-Магнетни, УВ отпорни & огноотпорни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите