.

.

WANLIAN Медал Екранот,Покажуваат Медали и сертификати во Исто време, се Користи за Приказ на Спортски Игри, Маратони, Медали, сертификати и Фотографии

WANLIAN Медал Екранот,Покажуваат Медали и сертификати во Исто време, се Користи за Приказ на Спортски Игри,

DEN 2222.40

Износ
Во продавницата.

Медал решетката е убаво спакуван, кои, исто така, гарантира безбедноста на транспортот.Пакетот вклучува : (без медали) Медал рек X1 Фирмверот додаток X1 Исклучителна подароци : медал екранот стојат е совршен подарок за Денот на Таткото, роденден, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и Божиќ.Медал стојат може да се користи како подарок за Денот на Таткото, роденден, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и Божиќ.Надворешната рамка на медал рамка е околу 325 mm долга, 235 mm широк и 30 mm дебели (12.Ако сакате да знаете каква било информација за производот, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Секоја рамка е опремен со медал за фиксирање на парчиња и хардвер за одредување на екранот кабинетот на ѕидот.Тоа може да прикаже војската, војна, спорт, спортист медали, маратон медали, вклучувајќи фотографии, совршен начин да ги споделите вашите повеќето скапоцени моменти и признанија.Овој приказ стојат може да бидат прикажани на која било дневна соба, канцеларија ѕид или маса.Ако сакате да знаете повеќе за производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во времето.Медал екранот стојат Маратон медал складирање декорација обичај значка складирање рек спомен екранот стојат Тип на Производ : Медал Екранот Стојат, Медал Стојат Материјал : Дневник цврсто дрво Овој модерен, едноставен и елегантен дрвен медал кутија е совршено декорирани и може да се користи за приказ на вашиот медали, признанија и натпревари, маратони, воена или спортски медали.Медал екранот кабинет усвојува цврсто дрво рамка и high-definition стакло панел, и на ѕид-монтирани завртки и медал значка дупки се фиксни во внатрешноста.Помине на лентата е преку пре-сече слот и да ја поправите тоа на грбот, која ви помага да го одржувате вашиот медали уредни и уредно и убаво декорирани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите