.

.

Greenbier Меѓународни Водопади 2022 - 2023 2 Година Џеб Излет / Calendar / Организатор - Месечна Страница Формат

Greenbier Меѓународни Водопади 2022 - 2023 2 Година Џеб Излет / Calendar / Организатор - Месечна Страница Формат

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.

Излет Започнува јануари 2022 преку декември 2023. Месечни Прегледи На Календарот - Softcover.Мерки : 3.75" x 6.5" - Карактеристики страницата за лични податоци и сите поголеми празници страница Вклучува контакти страници и белешки страници.Голем мрежа да се пишува за настани, страни и датумите!Голема храбра боја внатрешни работи за да бидете организирани.Многу простор за пишување!!!!.Биде во центарот на вниманието, во вашиот дом или канцеларија со овој голем календар Прави голем дар!.Голем мрежа да се пишува за настани, страни и датумите!Голема храбра боја внатрешни работи за да бидете организирани.Многу простор за пишување!!!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите