.

.

PAPERIAN Брилијантен Неделен Распоред - Wirebound Undated Неделно Излет Подлога Распоредувачот (Сина)

PAPERIAN Брилијантен Неделен Распоред - Wirebound Undated Неделно Излет Подлога Распоредувачот (Сина)

DEN 262.80

Износ
Во продавницата.

Брилијантен Неделен Распоред е многу убава и уникатна неделен распоред.Дизајниран & Направени во Кореја.Карактеристики 60 листови да ви помогне план за до 60 недела, неделен распоред на предната и на кодови областа на задната страна за да ни трошка одредување на вашите белешки и други незаборавни настани.Тоа е dateless излет така можете да започнете со планирање секогаш кога сакате.Како "брилијантен", додаде бонус, стојат се вклучени премногу.Димензии : 12 X 4.4 X 0.4 инчи.Paperian Брилијантен неделно биро распоредувачот memo забелешка од страна на Paperian.Брилијантен неделно биро излет содржи 120 страници(60 листови) за да земе белешки со.Се вклопува убаво пред вашата тастатура или Лаптоп, без cluttering до вашето биро простор.Можете да одржите вашиот белешки или минатото распоред без кинење исклучување на секој лист.Неделен распоред е dateless неделно излет, каде може да се постави сопствени датуми.Можете да организатор вашиот неделен план или распоред со овој биро подлога планер.Дизајниран & Направени во Кореја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите