.

.

3/4 Инчи PEX Цевки - 300 Метри - Црвена Флексибилни Цевки - Не-Бариера на Кожата - Дизајниран за Станбен и деловен

3/4 Инчи PEX Цевки - 300 Метри - Црвена Флексибилни Цевки - Не-Бариера на Кожата - Дизајниран за Станбен и

DEN 3030.24

Износ
Во продавницата.

Ние дизајниран нашите флексибилни PEX Цевки за лесно се свиткуваат и flex преку различни површини, што го прави идеален за резиденцијални и комерцијална употреба!Нашата премиум цевки може лесно да транспорт и топла и ладна вода во текот : - Bedroom - Бања - Kitchen Enjoy нашата премиум категоризирани PEX Цевки што доаѓа со додаден безбедност, лесен за инсталација, и да се заштеди на трошоците за просечниот потрошувач. ЦЕНА - ШТЕДЕЊЕ - Ние внимателно стокмено нашите pex цевки да се наведнуваат и flex која ги отстранува потребата за дополнителни приклучоци се најде во традиционалните крути цевки системи. 30-дневниот ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД - сакаме да им понуди на највисок клиент сервис е достапен.Соработувавме со најдобрите светски plumbers додека инженеринг нашата премиум PEX Цевки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите