.

.

Eigenheim Миленичиња Куче Playpen Свитлива Кутре Вежба Пенкало Метални Преносни Двор Ограда за Мало Куче & Патување Кампување 8 Panel-24& 24

Eigenheim Миленичиња Куче Playpen Свитлива Кутре Вежба Пенкало Метални Преносни Двор Ограда за Мало Куче &

DEN 1343.76

Износ
Во продавницата.

Оваа Вежба куче pen може да се постави на кое било место во вашиот дом, и ова куче ограда можат да обезбедат посебно место за забава puppies, се разбира, исто така можете да се облекуваат тоа со нега, вашето куче дефинитивно ќе ви се допадне. (Круг, квадрат, Правоаголник),Може да се користи за обука.Чекор Вратата на отворено милениче playpen Овозможува Удобно Шетаат Низ, Со 2 Резиња за Двојно Безбедност, Дури и Ако Имате Непослушен Милениче.Нашата игра куче пенкала за puppys структура е стабилен и нема да се распадне, вие можете безбедно да се стави вашето куче внатре, тоа може да се заштити вашето куче е добро за вас.ЗДРАВ&АНТИ- ' РЃА МЕТАЛ ВЕЖБА ПЕНКАЛА ЗА МАЛИ КУЧИЊА — 8-panel дизајн дозволува да го конфигурирате во повеќе форми, 8 удели да држете се цврсто на земјата, додека се користи на отворено.Дали понекогаш треба да го оставиме за некое време, но се грижи за кученце се повредени?.Ова кутре playpen е специјално дизајниран за крајна подвижност во секоја ситуација, дури и гајба обука на вашиот кутре.Овој метал куче playpen структура е стабилна, нема да се тресат, погоден за мали и средни кучиња.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО&СВИТЛИВА КУТРЕ PLAYPEN — брзо да се постави и поклопецот компактна големина за практично складирање или патување.и во затворени простории и на отворено.ШИРОК&БЕЗБЕДНА ОБЛАСТ ЗА ЗАБАВА — пет слободно да ужива остварување & играње во куче playpens за внатрешна, најважно, сопственикот не треба да погледот нив цело време ако е зафатено.Се вашите миленици работи низ дома, или дури и непослушен миленици ќе се плеткаш вашиот дом?.Ако сакате вашето куче да биде во можност да се релаксираат заедно на отворено, купи посебни отворено куче кафези за куче, тоа е пренослив милениче ограда, лесно да се соберат и расклопување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите