.

.

Трепка момче Деца Деца Бебе Девојки Божиќ Облека Долг Ракав Дедо Ирваси Шарени Принцеза се Облекуваат Кавга Здолниште

Трепка момче Деца Деца Бебе Девојки Божиќ Облека Долг Ракав Дедо Ирваси Шарени Принцеза се Облекуваат Кавга

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Рака Мие Само.Висок квалитет на памук мешавина ткаенина, дише, меки и удобни, погодни за деца мека кожа.Издржливи stiching, одговараат за 9 месеци до 6 години девојки.Симпатична Шарени Фустан Стил, Crewneck Долг Ракав Дизајн, Цртан Филм Шема Фустани.Дедо Мраз/Божиќ Елени печати фустан одговара за Божиќ ден, што ја прави вашата девојка толку слатко!.Одговара за носење носат сами во топли денови, или да се поврзете со Leggings е исто така Убави.Совршен за секојдневно носење и посебна прилика како роденден, свадба, празник партија, церемонијата, крштевки, роденден, церемонија итн.Одлична фустан за деца како подарок во Празници, Велигден, Божиќ, Роденденот, ноќта на Вештерките и сите други посебни фестивал.Големина на малку девојки 9months - 6years.За повеќето точни одговара,ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.Рака Мие Ладно се препорачува.Опис на производот Големина Графикони : Големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 50cm/19.7" Здолништа Должина : 39cm/15.4" Size : 90 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Биста : 54cm/21.3" Здолништа Должина : 43cm/16.9" Големина : 100 Препорачана Возраст : од 2-3 Години Биста : 58cm/22.8" Здолништа Должина : 47cm/18.5" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 60cm/23.6" Здолништа Должина : 51cm/20.1" Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 62cm/24.4" Здолништа Должина : 55cm/21.7" Големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 Години Биста : 64cm/25.2" Здолништа Должина : 59cm/23.2".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите