.

.

Деца Деца Бебе Девојка St Patrick 's Day Тимови Кратко Sleeve Фустан Детелина Чипка Туту Здолниште Едно Парче Принцеза Sundress

Деца Деца Бебе Девојка St Patrick 's Day Тимови Кратко Sleeve Фустан Детелина Чипка Туту Здолниште Едно Парче

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

87 Биста : 22.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. [Она што Ќе Добиете]1pc туту фустан. Патрик, гроздобер принцеза партија облечи, еден-парче ракави фустан за лето, екипажот вратот, чипка и bowknot декорација, двојно внатрешна обвивка дизајн, четири лист детелина модели и зелена боја за појавување на се супер совршен за Детелина Ден, носи вашето бебе среќно, го прави вашето бебе лесно да се издвоите на оваа среќен ден. [Настани]Зелена чипка туту фустан детелина облека, совршен за секојдневно носење, дома носат, секојдневен, училиште, патувања, семејни дружења, отворено играње, празници, роденденот партии, фотографија во есен и зима.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред да го купат.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. [Size]Оваа девојка деца пролет лето облечи зелена облека, одговара за 9-12 Months,12-18 Months,18-24 Months,2 T,3 T,4 T, симпатична дете девојки кратко sleeve тимови среќа облека, близнаци сестра појавување на облека, најдобро за семејни собири за одмор или партија.69 Биста : 22.Големина Водич : Големина(cm) 80 Должина : 44 Биста : 52 Age : 9-12 Месеци 90 Должина : 47 Биста : 54 Age : 12-18 Месеци 100 Должина : 50 Биста : 56 Age : 18-24 Месеци 110 Должина : 53 Биста : 58 Age : од 2-3 Години, 120 Должина : 56 Биста : 60 Age : 3-4 Години Големина(инчен) 80 Должина : 17.05 Возраст : 18-24 Месеци 110 Должина : 20.50 Биста : 21.Децата се Облекуваат, Детелина Печати Круг Вратот без Ракави Едно Парче Секојдневен Носат Опис : Високо квалитетен материјал, меки и удобни, дише и носат-отпорни.Погоден за пријатели собирање, патувања, референци датум и други прилики.83 Возраст : од 2-3 Години, 120 Должина : 22.Околу врат фустан без ракави, блиску-фитинг дизајн, детелина модели, едноставна и симпатична.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите