.

.

GRNSHTS Деца Деца Бебе Девојка се Облекуваат Јагода Печати Здолниште Кавга Прашка Bowknot Принцеза Sundress

GRNSHTS Деца Деца Бебе Девојка се Облекуваат Јагода Печати Здолниште Кавга Прашка Bowknot Принцеза Sundress

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

【Убаво Лето】♥ Овошни или цветни модел се облекуваат ќе се разликуваат за секоја топло лето, ова ќе биде одлична лето партија облечи за вашиот малку девојки. 【Материјал】♥ Мека памучна комбинација е многу удобен и дише за летото, но тоа дефинитивно не може да се види преку.Убава јагода / лубеницата / daisy печати направи овој фустан повеќе убави. 【Детали】♥ Прашка кавга фустан со bowknot, еластичен појас има простор за одгледување, еден-парче playwear исто така, може да бидат заменети со кратки шорцеви и чорапи. 【Големина】♥ Погоден за бебе девојка 12-18 месеци, деца девојка 18-24 месеци, деца девојка 2-3 година, девојчето 3-4 години, pricess девојка 4-5 години. 【Повод】♥ Голема избори како роденден се облекуваат, секојдневно носење, фотографија се облекуваат, чај партија и неформални, семеен собир, туш подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите