.

.

Matty е Играчка Запре Песок Sifter Sieves за Песок и Плажа (Црвена, Сина, Жолта & Зелена) Заврши Подарок Сет Пакет - Pack 4 (8.75 x 9.75)

Matty е Играчка Запре Песок Sifter Sieves за Песок и Плажа (Црвена, Сина, Жолта & Зелена) Заврши Подарок Сет

DEN 406.80

Износ
Во продавницата.

Комплетен Сет од 4 (8.75" x 9.75") Цврсти Пластични Песок Sifter Sieves!Сега можете да ги превземете богатство насекаде!.Заврши подарок сет пакет доаѓа со 1 црвена, 1 сина, 1 жолта & 1 зелена лопата - 4 вкупно!.Одлично за на плажа, песок кутија, дворот & толку многу повеќе!Совршена големина за мали деца!.Го прави голем дар & е совршен за училишта, партија услуги, плажа, парк, двор, посебни потреби, стрес олеснување и многу повеќе!.Со Векови 2+ - Секој Песок Sifter Сито Мерки 8.75" x 9.75".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите